![]() |
Заступник Міністра фінансів України |
Голова Державної фіскальної служби України |
![]() |
Заступник Голови Національного банку України |
старший експерт проекту «Технічної підтримки пріоритетних напрямків фінансового сектору» представництва Європейського союзу в Україні |
![]() |
Голова Національної комісії по цінним паперам та фондовому ринку |
Партнер, керівник департаменту аудиту компанії «Делойт» в Україні. |
![]() |
Старший Спеціаліст з Фінансового Управління, Центр Реформ Фінансової Звітності, Світовий Банк |
Партнер, компанія EY |
![]() |
Начальник Управління методології бухгалтерського обліку Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Мінфіну |
Керівник Департаменту технічного контролю Baker Tilly Ukraine |
![]() |
Керівник Департаменту технічного контролю Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку |
Керівник Комітету ФПБАУ з питань порфесійної освіти |
![]() |
Виконавчий директор ГО УАСБА |
Партнер PwC Україна у відділі аудиту |
![]() |
Радник з питань стратегії та політики, Управління фінансовими ринками Нідерландів (AFM) |
Президент Всеукраїнської професійної громадської організації "Спілка аудиторів України", член Аудиторської палати України |

Олена Макеєва
Заступник Міністра фінансів України
Професійний досвід
Засновник та Керуючий партнер Аудиторської фірми "Аксьонова та партнери";
Віце-президент та засновник Міжнародної громадської організаціїї "Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів";
Член Правління CEO Club Ukraine
Виступала активним учасником різних громадських комітетів під керівництвом Державної Податкової Служби України.
Публічна діяльність
Спікер різноманітних семінарівта конференцій в галузі бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування
Провела многочисленные мастер-классы и тренинги по развитию навыков межличностного общения,
Автор більш ніж 1000 статтей у професійних та бізнес-ЗМІ
Особисті якості
Активна громадська позиція, високий рівень відповідальності та професіоналізму, лідер та новатор.

Роман Насіров
Голова Державної фіскальної служби України
Український політичний діяч, народний депутат України VII скликання.
Професійний досвід
2005—2007 — очолював напрямок брокериджу у країнах СНД в лондонському офісі американського брокера-інвестбанку Cantor Fitzgerald/BGC.
2008—2009 — Керуючий директор (напрямок – торгівля цінними паперами) в Concorde Capital.
2009—2012 — Голова напрямку по торгівлі цінними паперами і СЕО у підрозділах Центральної та Східної Європи в компанії Renaissance Capital.
2013—2014 — заступник голови правління & laquo; Державної продовольчої зернової корпорації України & raquo;. На момент обрання в парламент очолював український офіс компанії BTG Pactual.
5 травня 2015 році призначений на пост Голови Державної фіскальної служби.
Є автором ряду законопроектів, у тому числі & mdash; Щодо внесення змін до Податкового та Митного кодексів.

Владислав Рашкован
Заступник Голови Національного банку України
У 2010 році був призначений фінансовим директором, членом правління ЮніКредит Банку в Україні. У 2013-му керував проектом злиття УніКредит Банку та Укрсоцбанку, після чого очолив центр забезпечення та організації діяльності об'єднаного банку. З 2011 року керував банківським комітетом Американської торговельної палати в Україні, а також був членом ради директорів Київської школи економіки
8 квітня 2014 Владислав Рашкован став членом правління НБУ як директор департаменту стратегії і Реформування банківської системи. У його функції входить проект розробки та впровадження стратегії реформування банківської системи до 2020 року, включаючи внутрішню трансформацію НБУ як інституту та регулятора. Стратегія буде ґрунтуватися на баченні глобальних брендів розвитку фінансових ринків до 2020 року, сценарних варіантах макропрогнозу для України і стратегічних орієнтирах, вимірюваних KPIs.
25 листопада 2014 призначений виконуючим обов'язки заступника голови НБУ.

Наталія Мануілова
Старший Спеціаліст з Фінансового Керування, Центр Реформ Фінансової Звітності, Світовий Банк
Наталія Мануілова є старшим спеціалістом в галузі управління фінансами в Центрі реформ фінансової звітності Світового банку. Вона почала роботу в Центрі у травні 2013 року і відповідає за співпрацю з питань корпоративної фінансової звітності з країнами-клієнтами, включаючи Україну, Грузію, Білорусь, Киргизську Республіку і Таджикистан.
Наталія Мануілова має понад 16 років досвіду роботи з фінансовими ринками Європи, Центральної Азії та США. До роботи в Центрі реформ фінансової звітності, пані Мануілова працювала у відділі Фінансових Ринків в представництві Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) в Києві, де вона займалася оцінкою і затвердженням нових інвестиційних проектів у фінансовому секторі, а також працювала з портфелем існуючих інвестицій IFC в Україні та Грузії. До переходу в IFC, пані Мануілова працювала в аудиторській компанії Deloitte & Touche в Києві (Україна) і Нью-Йорку (США), на позиції Менеджера з Аудиту в групі фінансових ринків з обслуговування клієнтів у банківському та страховому секторі. У 2000 році пані Мануілова закінчила Київський Національний Економічний Університет за спеціальністю бухгалтерський облік і аудит. З 2001 року, вона є сертифікованим бухгалтером (CPA) Американського Інституту Сертифікованих Бухгалтерів (AICPA)..

Олександр Суворов
Керівник Департаменту технічного контролю Baker Tilly в Україні
Відповідальний за практику з якості надання аудиторських послуг та управління ризиками. До цього обіймав посаду менеджера з аудиту на якій очолював проекти з надання впевненості щодо фінансової звітності крупних компаній різних галузей економіки.

Світлана Зубілевич
Керівник комітету ФПБАУ з питань професійної освіти
к.е.н., професор
Освіта – вища, стажування в університетах Великобританії, Бельгії, США. Має сертифікат внутрішнього аудитора систем управління якості на підставі вимог ISO в Центрі управління якістю Краківської політехніки (Польща), Диплом з МСФЗ Асоціації сертифікованих присяжних бухгалтерів Великобританії (АССА).
Автор понад 180 наукових та науково-методичних праць, серед яких один з перших посібників з аудиту в Україні «Основи аудиту», 1996 р., монографія «Регулювання у сфері бухгалтерського обліку та аудиту в ЄС і перспективи адаптації законодавства України», 2005 р., у співавторстві з членами ФПБАУ. Низка статей про досвід регулювання аудиту та бухгалтерського обліку в ЄС. Редактор перекладу «Кодексу етики професійних бухгалтерів» Ради з Міжнародних стандартів етики бухгалтерів, незалежного органу Міжнародної Федерації Бухгалтерів.

Людмила Пахуча
Партнер PwC Україна у відділі аудиту
Відповідає за проведення аудиту звітності українських банків, складеної відповідно до МСФЗ та вимог НБУ, а також за надання консультаційних послуг і проведення навчання в галузі бухгалтерського обліку, звітності та внутрішнього контролю. Людмила також відповідає за підтримку зв’язку з банківським сектором України та органами регулювання. Протягом багатьох років вона відповідала за аудит Національного банку України та за надання йому консультаційних послуг з питань бухгалтерського обліку, звітності та внутрішнього контролю. .
Людмила керувала проектами з перевірки ряду центральних та комерційних банків в Україні, Косово, Чорногорії, Монголії, Вірменії та Грузії, а також українських представництв іноземних банків. Вона має глибокі знання з питань бухгалтерського обліку та внутрішнього контролю в банківському секторі країн з перехідною економікою.

Сергій Кулик
Партнер, керівник департаменту аудиту компанії & laquo; Делойт & raquo; в Україні
Сергій володіє багаторічним досвідом управління проектами з аудиту фінансової звітності за МСФЗ, НСБО та ЗПБО США. Клієнтами Сергія є великі державні та приватні компанії нафтогазового сектора, сектора розвитку інфраструктури, сільського господарства, телекомунікацій, товарів повсякденного попиту і виробництва.
Сергій Кулик є членом Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України.
Освіта і професійна кваліфікація:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність & laquo; Теорія економіки & raquo;, 1997 рік.
Сертифікований бухгалтер, повноправний член Асоціації сертифікованих бухгалтерів (АССА), Великобританія.

Наталя Гаєвська
Президент Всеукраїнської професійної громадської організації & quot; Спілка аудиторів України & quot;, член Аудиторської палати України
З грудня 1998 року – член Аудиторської палати України. Протягом 8 років очолювала комісію АПУ за стандартами і практики аудиторської діяльності, з березня 2012 року – очолює комісію АПУ з контролю якості та професійної етики.
З березня 2013 року – Президент ВПГО & laquo; Спілка аудиторів України».
Працюючи в професійних організаціях була одним з ініціаторів впровадження Міжнародних стандартів аудиту в національну аудиторську практику, реформування процесу сертифікації аудиторів, почала обов'язкового післясертіфікаційного удосконалення професійних знань аудиторів в обсязі не менше 40 годин, початок системи контролю якості в аудиті.

Володимир Дабіжа
Партнер, відділ аудиторських послуг, компанія EY
Володимир Дабіжа є партнером компанії EY в Україні. Свою роботу в компанії Володимир почав в 1994 році, став партнером в 2007 році. За програмою тимчасового обміну співробітниками Володимир протягом двох років працював у московському офісі компанії, де брав участь у різних проектах групи & laquo; Фінансова звітність & raquo; (надання технічних консультацій по МСФЗ та МСА) і групи & laquo; Ринки капіталу & raquo; (контроль якості та управління ризиками) ./ span & gt;
Володимир має більш 21 роки досвіду в наданні аудиторських послуг і спеціалізується з питань аудиту фінансової звітності, підготовленої відповідно до МСФЗ, для компаній сектору споживчих товарів, роздрібної та оптової торгівлі, автомобільного та аграрного секторів.
Пан Дабіжа є членом Методологічної ради з бухгалтерського обліку та Ради з Міжнародних стандартів фінансової звітності при Міністерстві фінансів України, а також Консультаційної ради з бухгалтерського обліку та аудиту при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Тимур Хромаєв
Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
Закінчив Union College (Нью-Йорк), у 2002 р & mdash; Інститут міжнародних відносин (Київ). З 1997-го по 2001 рр. займав керівні пости в Міністерстві фінансів. Після цього працював заступником голови правління банку & laquo; НРБ-Україна & raquo;, потім обіймав аналогічну посаду в ТАС-Інвестбанку.
Зараз є одним з партнерів компанії & laquo; АРТА Інвестиційні Партнери & raquo;, а також очолює асоціацію вкладників Зовнішекономбанку СРСР.

Адомас Аудицкас
Старший радник Міністра економічного розвитку і торгівлі

Олег Канцуров
Начальник Управління методології бухгалтерського обліку Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України

Катерина Рафальская
Керівник Департаменту фінансової звітності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
Відповідає за зовнішнє і внутрішнє консультування з питань застосування МСФЗ та відповідності звітності вимогам МСФЗ.
Катерина Рафальська має більше 18 років досвіду роботи з компаніями, цінні папери яких котируються на біржі, з великими приватними компаніями і міжнародними організаціями. Останні 9 років Катерина спеціалізується на консультуванні з застосування МСФЗ, а також консультуванні компаній, які готуються до виходу на AIM і IPO, більшою мірою з фінансової, виробничої та добувної галузей.
Катерина, на додаток до своєї спеціалізації в природних ресурсах, має значний досвід роботи з широким спектром секторів, включаючи ритейл, фінансові послуги, сільське господарство, роздрібну торгівлю та обробну промисловість.
2006-2012 – BDO, Лондон (Великобританія), Консультування з питань обліку та фінансової звітності. 2003-2006 – «ПрайсвотерхаусКуперс», Сент-Олбанс (Великобританія), Комерційний аудит 1996-2002 – «ПрайсвотерхаусКуперс», Київ, Комерційний і банківський аудит

Любов Білязе
Виконавчий директор ГО УАСБА
Кандидат економічних наук
Любовь имеет более 25 лет опыта работы доцентом Донецкого национального технического университета.
Госпожа Билязе преподавала дисциплины бухгалтерский учет, отчетность предприятия, управленческий учет, учет в банке; руководила выпускными работами магистра, дипломными и курсовыми работами; имеет ряд научных и методических публикаций. Наряду с преподавательской деятельностью госпожа Билязе работала в аудиторских фирмах «Ника-Аудит» и «Стандарт-Аудит» на должности аудитора, имеет большой опыт консультирования по бухгалтерскому и управленческому учету; проведения семинаров, конференций и практикумов; является бизнес – тренером по программе международной профессиональной сертификации САР/CIPA. В 1980 году госпожа Билязе окончила Донецкий политехнический институт по специальности «Экономика и организация машиностроительной промышленности». С 2002 г. она является сертифицированным аудитором, а с 2006 г. – сертифицированным международным профессиональным бухгалтером (CIPA).